Portfolio fondu

horský areál Údolí Rejhotice

Dceřiná společnost fondu Salutem – Realitní IV, s.r.o., je vlastníkem rezidenčního developerského projektu Údolí Rejhotice v malebných Jeseníkách. Jedná se o revitalizaci dvou původních průmyslových areálů, ve kterých probíhá bytová výstavba s wellness centrem a navazujícími službami.
Dokončení I. etapy: Q1 2024
Dokončení II. etapy: Q2 2024

rodinné domy Velké Losiny

Fond vlastní bezmála 3 hektary pozemků určených k zástavbě řadovými a samostatnými rodinnými domy v obci Velké Losiny, známé termálními lázněmi. Výstavba v ulici K Vyhlídce už probíhá, příprava dalších domů je ve fázi územního řízení a projekčních prací.

PŘEJÍT NA WEB

bytový dům Panorama Lidická

Původně administrativní budova je před rekonstrukcí na bytový dům, který zahrne desítky bytů vhodné pro vlastní bydlení, tak pro pronájem. Už dříve jsme nedaleko úspěšně realizovali rozprodej bytového domu o 15 jednotkách.

bytový dům Moravská Třebová

Investiční nemovitost v srdci historického centra města Moravská Třebová. Dům je součástí řadové zástavby ve středu města, na náměstí T.G. Masaryka, které bylo roku 1980 bylo prohlášeno za městskou památkovou rezervaci. Investiční potenciál je zajištěn komerčními a rezidenčními prostorami. 8 bytových jednotek 253 m2 komerčních prostor 1.394 m2 celkové ploch

výnosový areál Vitareal Prostějov

Společnost REAL-VITA Prostějov a.s. vlastní plně pronajatý průmyslový areál v přímo u sjezdu na dálnici Brno – Olomouc. Areál se sklady, výrobními i kancelářskými prostorami je stabilním zdrojem příjmů fondu. Skladba nájemců je rozložena mezi různá průmyslová odvětví. Jako je například pivovar, střelnice a další.

výnosový areál Loštice

Pronajatý areál se nachází na okraji Hané a díky D35 je napojen na dálniční síť ČR. Je vzdálen cca 15 min od Olomouce. Taktická poloha poskytuje možnost bezproblémového spojení s Polskem, Rakouskem a Slovenskem. Skupina nájemníků je různorodá a nájemné se účtuje v eurech.

ASPELL a.s.

Akciová společnost ASPELL se věnuje nákupu, správě a prodeji nemovitostí. Od založení v roce 2008 kontinuálně roste, její vlastní kapitál. Ke konci roku 2022 činil 68 milionů korun, celková aktiva překročila 140 milionů korun. Zabývá se poskytováním komplexních služeb v oblasti realit, zejména pronájmem a správou, nemovitostními transakcemi a revitalizací vlastněných nemovitostí.

Salutem Services, s.r.o.

Společnost má v portfoliu luxusní pražské nemovitosti určené ke krátkodobým pronájmům či rekonstrukci a následnému rozprodeji. Jednou z nich je bytová jednotka na Praze 1 s výměrou 169 m2 a výnosem 7,14 % p.a.

Diverzifikace portfolia

Strategii realitního fondu Salutem Fund jeho zakladatelé postavili na investicích do výnosových nemovitostí. Důraz při výběru kladli na diverzifikaci portfolia jak z hlediska typu realit (průmyslové, rezidenční, komerční), tak i geografického umístění (velká města versus regiony).

Preferujete osobní setkání?